• Emaye ürünler söz konusu olduğunda üretici firma elbette çok önemlidir. Üretici firma, sizlere en güzel emaye ürünler sunmak için emaye üretir. Ancak bu firmaların emayeyi nasıl ürettiği kadar vizyonu ve misyonuna da dikkat etmeniz gerekir. Emaye üretimi oldukça hassas bir konudur. Binbir zahmetle üretilen bu ürünlerin kalitesi doğrudan üretici firma ile ilintilidir. Bu nedenle emaye ürün seçerken ilk olarak üretici firmayı araştırmanızda fayda var.

  Emaye Ürün Alacaklara Öneriler
 • Bayram sofranızı hazırlarken nostaljik ürünler kullanmanız özellikle bayram sofranızın çok daha şık olmasını sağlar. Dedemin Emayeleri nostaljik ürünler serisi bayram sofralarınız için oldukça etkili bir seçimdir. Bleu blanc emaye, piyano emaye gibi nostaljik ürünlerimiz ile şık bir bayram sofrası yaratabilir tüm sevdiklerinizi zevkinize hayran bırakabilirsiniz. Ayrıca bayram sofralarınıza şıklık katacak ürünlerimizi kategorilerimiz arasından seçerek birbiri ile kombinleyebilir, kendi zevkinize göre el boyaması emaye ürünler ile karıştırabilir ve bayram sofralarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

  Bayram Sofrana Şıklık Kat
 • Anneler gününe sayılı zaman kala herkesin aklında aynı soru var. Ne almalıyım? Gelin, bu yıl anneler gününde sevdiklerinize kendisini daha özel hissettirecek, onların yüzünü güldürecek, kalplerini ısıtacak ve onlara kendisini oldukları kadar değerli hissettirecek hediyeler seçin. Onlara onlar kadar özenli, onlar kadar kıymetli hediyeler sunun. Çünkü biliyoruz ki onlar her şeye değer. İlk olarak, hangi ürünleri almamanızdan bahsedelim.

  Anneler Günü Hediye Önerileri
 • Yemeğini Yanında Taşıyarak Kilo Ver, Sağlıklı Beslen

  Baharın yüzünü göstermesi, yaz aylarının da yaklaşması herkesi heyecanlandırıyor değil mi? Sert geçen kışı uğurlamak, yeni gelecek olan mevsime “merhaba” demek adeta şimdiden iç ısıtıyor. Baharın gelişi, yaz aylarının heyecanı herkesin içini kıpır kıpır yapıyor. Ancak yaz ayları yaklaştıkça herkesin de derdi aynı. Kışın alınan kilolar! Sağlıksız beslenmenin sonuçları…

  Yaz Aylarında Kilo Verme
 • Son Yılların Trendi Duvar Dekorasyonu Önerileri

  Son yılların yükselen trendi duvar dekorasyonu! Duvarlarda obje kullanmak, klasikleşen ürünler dışında farklı ürünlere yer vermek son yılların en iddialı trendlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Dekorasyonda değişiklik yapmak herkesi memnun eder. Ancak son yılların en iddialı trendi duvar dekorasyonunu emaye ürünlerimiz ile uygulayabileceğinizi biliyor muydunuz? Baştanbaşa bir dekorasyon hem size hem ailenize hem de evinize çok iyi gelecek. Üstelik bu dekorasyon için çok büyük bütçeler de harcamanıza gerek yok. Peki, duvar dekorasyonunu nasıl sağlayabilirsiniz? Duvarınızda hangi ürünleri kullanarak bambaşka bir hava yaratabilirsiniz? Sizlere harika bir duvar dekorasyonu hazırlayacağınız, bu alanlarınızı çok daha güzel hale getirecek, şıklığıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak ürünlerimiz olduğunu söylesek ne derdiniz?

  Duvar Dekorasyonu Önerileri
 • Son Yılların En Sıcak Tutkusu Ahşap

  Dedemin Emayeleri ürünleri sofralarınızda ve evlerinizde fark yaratan, önce sizi sonra misafirlerinizi kendisine hayran bırakan ürünlerdir. Bu ürünler hangi alanlarda kullanılırsa kullanılsın bambaşka bir hava yaratır. Şıklığı ve farklılığı ile iddialı seçimlerdir. Ancak Dedemin Emayeleri, emaye ürünler dışında birbirinden harika ahşap ürünleri de sizleri sunar.

  Son Yılların En Sıcak Tutkusu
 • Neden Emaye Tabak Kullanmalısınız?

  Mutfakla ilgili olan ve mutfakta vakit geçirmeyi seven herkes sofra ürünlerine karşı ayrı bir ilgi besler. Bu ürünler her zaman çok sevilir ve farklı farklı seçenekler ile kafa karıştırır. Hangi ürünü almak en doğrusudur, hangi ürün sizler için idealdir gibi soruları sormanız çok normaldir. Emaye tabaklar,  tabaklar arasındaki en kaliteli ve ideal seçim olarak dikkati çeker. Dedemin Emayeleri sizlere birbirinden farklı emaye ürünler sunar. Unutmamalısınız ki ne kadar mutfak ürünü alırsanız alın her zaman daha çok almak istersiniz! Bu nedenle Dedemin Emayeleri birbirinden farklı boyutlarda ancak aynı kalitede ürünleri sizlerle buluşturuyor. Birbirinin aynı, sıkıcı, sağlıklı olmayan ve sıradan tabaklardan sıkıldınız mı? Dedemin Emayeleri mutfaklarınızda fark yaratmaya, sağlıklı seçimler ile aklınızı başınızdan almaya hazır!

  neden emaye tabak
 • Mutfaklarda ve Yemek Odalarında Bahar Dekorasyonu Önerileri

  Baharın yüzünü göstermesi, havaların ısınıp çiçeklerin açması herkesi heyecanlandırıyor. Sert geçen kışı uğurlamak, yeni gelecek olan mevsime “merhaba” demek adeta şimdiden iç ısıtıyor. Baharın gelişi, cıvıl cıvıl ayların başlama heyecanı herkesin içini kıpır kıpır yapıyor.

  Mutfaklarda ve Yemek Odalarında Bahar Dekorasyonu
 • Evlerinizde Düzen Oluşturmak İçin İpuçları

  Baharın yüzünü göstermesi, havaların ısınıp da çiçeklerin açması herkesi heyecanlandırıyor. Tüm doğa uyanıyor ve güzellikler gelmeye başlıyor. Sert geçen kışı uğurlamak, yeni gelecek olan mevsime “merhaba” demek adeta şimdiden iç ısıtıyor. Baharın gelişi, cıvıl cıvıl ayların başlama heyecanı herkesin içini kıpır kıpır yapıyor. Bahar aylarının herkese yenilenme ve temizlenme heyecanı verdiği aşikâr. Peki, siz bu bahar arınıp temizlenmeye evinizden başlamaya ne dersiniz?

  evde düzen oluşturma ipuçları
 • En Uygun Fiyatlı Emaye Nasıl Bulunur?

  Asırlardır kullanılan emaye, günümüzde çok sevilmektedir. Dedemin Emayeleri Türkiye’de emayeciliği başlatan eşsiz bir şirkettir. Kuşaklar arasında süren bu gelenek bugün harika ürünler ile kendisini göstermekte ve siz değerli müşterilerimiz tarafından çok sevilmektedir. Ürettiğimiz tüm emaye ürünler Dedemin Emayeleri tarafından siz değerli emaye tutkunlarının beğeni ve zevkleri düşünülerek oluşturulmuştur. Birbirinden özel ve şık serilerimiz en değerli tasarımcılarımız tarafından hazırlanmıştır. Unutulmamalıdır ki tüm emaye ürünlerinde aranacak en önemli özellik kalitedir. Emayede kaliteli seçimlere yönelmek sağlık için çok önemlidir. Bu nedenle de kaliteli ve zevkli dokunuşlardan meydana gelmiş olan emaye ürünlerimiz benzersiz bir şekilde sizlere sunulur.

  en uygun fiyatli emaye ürünleri
 • En Kullanışlı Kamp Ürünleri

  Pandemi ile birlikte sağlığımız dışında bir şeyin daha değerini anladık: Özgürlüğün. Uzun geçen bir yılın, yasaklar ile dolu hafta sonlarının, sokağa çıkma yasaklarının, her yerin kapanmasının psikolojimiz üzerinde yarattığı tahribatı anlatmak yaşamak kadar kolay değil… Herkesin bunaldığı, herkesin çok zorlandığı ve sınandığı bu zamanların bitmesine az kaldığını temenni ediyor ve sizlere özgürlüğünüzün tadını çıkaracağınız bir öneride bulunmak istiyoruz. Kampa çıkın!

  Kamp Ürünleri
 • Mart 11, 2021

  Emaye Saklama Kaplarını Neden Tercih Etmelisiniz?

  Mutfakla ilgili olan ve mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesin hayat kurtarıcı olarak bulduğu bir ürün vardır. Bu ürün elbette ki saklama kabıdır. Saklama kapları, ürünleri muhafaza etmek ve tazeliğini korumak için ideal seçimdir. Ayrıca fazla yer kaplayan ürünlerin de daha az alan kaplamasını sağlar. Ancak saklama kaplarının belirli bir kalitede olması sağlık açısından çok önemlidir.

  Emaye Saklama Kapları
 • Emaye Çaydanlık ile Lezzetli Çay İçin

  Dedemin Emayeleri emaye çaydanlık ürünleri sofralarınızın sunumlarında fark yaratan, önce sizi sonra misafirlerinizi kendisine hayran bırakan ürünlerdir. Bu ürünler sofralarınızda bambaşka bir hava yaratır. Şıklığı ve farklılığı ile iddialı seçimlerdir. Ancak şık ve güzel olmalarının dışında emaye çaydanlıklar son derece sağlıklı ürünlerdir. Sağlıklı olan bu çaydanlıklar çayınızın lezzetini de büyük oranda değiştirir.

  Emaye Çaydanlık
 • Mart 02, 2021 Röportajlar

  Dedemin Emayeleri Selva Yazıcı Bizim Ev TV Trend Home

  emaye, emaye ürünler, özel emaye ürünleri, emaye çaydanlık, emaye çay setleri
 • Aralık 29, 2020 Gündem Emaye

  Hediye almak ve vermek çok önemlidir. Karşımızdaki kişinin kendisini özel hissetmesi için harika bir eylemdir! Ancak herkes hediye seçiminde iyi olamaz. Hal böyle olunca da en çok araştırılan konuların başında gelir: Hediye nasıl seçilir?

  emaye, emaye ürünler, özel emaye ürünleri, emaye çaydanlık, emaye çay setleri