Tepsi

Sitemiz üzerinden birbirinden farklı emaye tepsi ürünlere ulaşmanız, kolaylıkla sipariş vermeniz ve bu harika el boyama ürünlerle tanışmanız mümkün! Dedemin Emayeleri tasarımcıları tarafından el işçiliği ile özenle boyanan ve herkes tarafından çok sevilen emaye ürünlerimiz önce sizin sonra da görenlerin kalbini ısıtacak. Dedemin Emayeleri olarak birbirinden şık ve iddialı emaye tepsiler sizlerin beğenisini bekliyor! Evlerinizde bambaşka bir hava yaratan, sunumlarınızın baş tacı olan, sofralarımıza şıklık katan, dekorasyon ürünü olarak da kullanabileceğiniz el boyama tepsiler Dedemin Emayeleri’nde sizleri bekliyor.

Emaye tepsiler paslanmaz çelik kullanılarak üretilmekte; el boyaması ile özenle renklendirilerek sizlere dek ulaşmaktadır. Beğendiğiniz ürünleri sipariş vererek birbirinden şık ve iddialı, el boyaması olan bu özel tepsilere sahip olmaya ne dersiniz? Birbirinden farklı tepsi modellerimizi tek tıkla sipariş vererek evlerinizde fark yaratabilmek, görenleri emayelerinize hayran bırakmak için yapmanız gereken tek şey el boyama serisi üzerinden ürünlerimizi incelemek.

El Boyama Emaye Tepsi

El Boyama Serisi, sizler için özel olarak hazırlanan ve el ile boyanan emaye ürünlerden meydana gelmekte, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Siz de el boyama serisini inceleyebilir, serimizin birbirinden şık ve iddialı emaye tepsi ürünlerini sepetinize ekleyerek evlerinizde fark yaratabilirsiniz. Dedemin Emayeleri sizlere el boyaması olarak hazırlanan pek çok özel emaye tepsi sunar. El işçiliği ile hazırlanan ve hiçbir zaman modası geçmeyecek olan tepsi ürünlerimizi çok seveceksiniz. Her biri özenle üretilmiş ve birbirinden özel tasarımlara sahip ürünlerimiz sizlerin beğenisi ve zevkleri düşünülerek oluşturulmuş, tasarımcılarının kaliteli ve zevkli dokunuşlardan meydana gelmiştir. Sunumlarınızda ya da dekoratif olarak kullanabileceğiniz bu ürün serimizi çok seveceksiniz.

Dedemin Emayeleri Sizin Emayeleriniz

Zamansız olarak kullanılan ve her daim gönüllere taht kuran emaye tepsi ürünlerimiz yüksek kalite el işçiliği örnekleridir. Hiçbir zaman modası geçmeyen, her zaman şık ve farklı Dedemin Emayeleri tepsi serisi el boyaması serimiz içerisinde sizleri bekliyor. El ile boyanmış olan harika tasarımlı tepsi emayeler için pek çok seçeneğe ve tasarıma erişebilmeniz, ürünlerimiz içerisinden kendi setlerinizi oluşturarak herkesi hayran bırakacak bir koleksiyon yaratmanız mümkün.  Birbirinden farklı, rengârenk ve çarpıcı ürünler şimdi sizlerin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR