Kapaklı Sürahi Bardak Tepsi Set

Fiyat : ₺2.989,00(KDV Dahil)
Malzeme  Paslanmaz Çelik
Boyut Boy: 12 cm  Hacim 400 cc ağırlık 80 gr
Teknik Özellikler Gıda ile Temasa Uygundur. Sağlıklıdır. Boyası solma yapmaz.
Kullanım Koşulları Yalnız Elde Yıkama, Sert cisimlerle boyası çizilir. Gıda ile temasa uygundur. Sağlıklıdır. Boyası Solma yapmaz.
Ürün Detay Bilgileri BARDAK Dedemin Emayeleri olarak birbirinden şık ve iddialı emaye bardakları sizlerin beğenisine sunduk! Sitemiz üzerinden birbirinden farklı emaye bardak ürünlere ulaşmanız, kolaylıkla sipariş vermeniz ve bu harika el boyama ürünlerle tanışmanız mümkün! Dedemin Emayeleri tasarımcıları tarafından el işçiliği ile özenle boyanan ve herkes tarafından çok sevilen emaye bardak önce sizin sonra da görenlerin kalbini ısıtacak. Evlerinizde bambaşka bir hava yaratan, sofralarımıza şıklık katan, dekorasyon ürünü olarak da kullanabileceğiniz el boyama bardak Dedemin Emayeleri’nde sizleri bekliyor. Birbirinden farklı, rengârenk ve çarpıcı ürünümüzü vakit kaybetmeden sipariş edin, tadını çıkarmaya en kısa sürede başlayın. Neden Emaye Bardak? Emaye bardak paslanmaz çelik kullanılarak üretilmekte; el boyaması ile renklenerek sizlere dek ulaşmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan boyalar gıda teması ile uyumlu olmakla birlikte elde yıkamak içindir. Ürününüzü elde yıkadığınız sürece renklerinde bir değişme olmayacaktır. Silisyum, soda, boraks, kurşun oksit, potasyum hidroksit ve renk verici metal adı verilen oksitlerin özel olarak eritilmesiyle üretilen bu ürünler, kaplanacak olan metalle buluşmakta ve daha sonra da yaklaşık 900 derecelik fırınlarda özel olarak pişirilmektedir. Emaye bardak antibakteriyel olmasından dolayı mutfaklarda sevilerek kullanılan ürünler olmuştur. Modası hiç geçmeyen, zamansız bir parça olarak yıllardır yerini korur. Ayrıca emaye yüzeyinin pürüzsüz olmasından dolayı çok kolay yıkanmakta pek çok açıdan sizlere fayda sağlamaktadır. Emaye yüzeyinde yer alan katmanın hızlı ısı alışverişi sağlaması da büyük bir artıdır. Bu ısı tasarrufu sağlamına yarayacaktır. El boyaması emaye bardağı buzdolabında ve dondurucuda dahi rahatlıkla kullanabilir, ultraviyole ışınlara olan dayanıklılığı sayesinde renkleri solmadan yıllarca muhafaza edebilirsiniz. El Boyama Emaye Bardak ile Fark Yaratın Evlerinizde bambaşka bir hava yaratan, sofralarımıza şıklık katan el boyama bardak serisi içerisindeki bu ürün, sizler için özel olarak hazırlanmış ve el ile boyanmıştır. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen bu ürün zamansız olarak kullanılan ve her daim gönüllere taht kuran bir üründür. Yüksek kalite el işçiliği örneği olarak sizlere sunduğumuz Dedemin Emayeleri bardak serisi el boyaması bardak sizleri bekliyor.

 

 

Malzeme  Paslanmaz Çelik
Boyut Hacim 500 cc 
Teknik Özellikler Gıda ile Temasa Uygundur. Sağlıklıdır. Boyası solma yapmaz.
Kullanım Koşulları Yalnız Elde Yıkama, Sert cisimlerle boyası çizilir. Gıda ile temasa uygundur. Sağlıklıdır. Boyası Solma yapmaz.
Ürün Detay Bilgileri Paslanmaz Çelik El boyama Gıdaya uygun, Süzgeçli emzik 1000 cc Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Ocakta kulllanıma uygun değildir,  sıcak su ile demleme yapılır.  Çay saatinize şıklık kazandırın, Bitki çayları için ideal, şık ve zevkli sunumların gözdesi.
Malzeme  Paslanmaz Çelik
Boyut Çap: 33 cm   Ağırlık :480 gr
Teknik Özellikler Gıda ile Temasa Uygundur. Sağlıklıdır. Boyası solma yapmaz.
Kullanım Koşulları  Yalnız Elde Yıkama, Sert cisimlerle boyası çizilir. Gıda ile temasa uygundur. Sağlıklıdır. Boyası Solma yapmaz.
Ürün Detay Bilgileri Yuvarlak Tepsi Tepsi kullanımı her zaman için hayatı kolaylaştırmaktadır. Hayatı kolaylaştırmasının yanında tepsiler mükemmel sunumlar yaratmak için biçilmiş kaftandır. Peki, birbirinin aynı olan sıradan tepsilerden sıkılmadınız mı? Dedemin Emayeleri sizlere el boyaması olarak hazırlanan harika bir tepsi sunuyor. Yuvarlak olarak tasarlanmış, kendine has bir stili olan bu tepsimizi çok sevecek, evinizden eksik etmek istemeyeceksiniz. Yüksek kalite el işçiliği örneği olarak sizlere sunduğumuz Dedemin Emayeleri tepsi serisi el boyaması tepsi ile sizleri bekliyor. Siz de vakit kaybetmeden sepetinize ekleyin ve Dedemin Emayeleri ile tanışın! Neden El Boyaması Yuvarlak Tepsi? Emaye el boyaması yuvarlak tepsi paslanmaz çelik kullanılarak üretilmekte; her bir ayrıntısı özel boyalar ile renklenerek sizlere dek ulaşmaktadır. Dedemin Emayeleri el boyaması serisinde kullanılan boyalar gıda teması ile uyumlu olmakla birlikte elde yıkamak içindir. Ürününüzü elde yıkadığınız ve makine yıkamasından uzak tuttuğunuz sürece, ultraviyole korumalarından dolayı renklerinde bir değişme olmayacaktır. Sunumların Baş Tacı Olacak El işçiliği ile hazırlanan ürünler her zaman özeldir. Dedemin Emayeleri sizlere el boyaması olarak hazırlanan pek çok emaye ürün sunar. Her biri özenle üretilmiş ve birbirinden özel tasarımlara sahip ürünlerimiz sizlerin beğenisi ve zevkleri düşünülerek oluşturulmuş, tasarımcılarının kaliteli ve zevkli dokunuşlardan meydana gelmiştir. El ile boyanmış olan harika tasarımlı yuvarlak tepsi için yapmanız gereken çok kolay! Ürünümüzü sepetine ekleyin ve kısa sürede ulaşın. Ayrıca ürünlerimiz içerisinden kendi setlerinizi oluşturarak bir koleksiyon yaratmanız, sofralarınızda ve sunumlarınızda fark yaratmanız mümkün. Tek Tıkla Sunumda Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen, her bir ayrıntısı özel olarak düşünülen emaye yuvarlak tepsi el boyaması ile renklenerek sizlere dek ulaşıyor. Bu ürünü sipariş vererek birbirinden şık ve iddialı, el boyaması olan diğer ürünlerimiz ile takım yapabilir, sofralarınıza emaye zarafetini taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı tepsi modellerimizden olan bu yuvarlak tepsiyi tek tıkla sipariş vererek evlerinizde fark yaratabilmek, görenleri emayelerinize hayran bırakmak için yapmanız gereken tek şey ürünümüzü sepetinize eklemek. Sunumlarınızda fark yaratabilmek ve görenleri kendinize hayran bırakabilmek için Dedemin Emayeleri tek tıkla sizin!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR