Emaye Süzgeç Kırmızı

Fiyat : ₺1.250,00(KDV Dahil)
Sepette 572,5₺

 

Malzeme  Emaye Kaplama
Boyut Çap 22 cm
Teknik Özellikler 800-900 derecede pişirilerek emaye kaplanmıştır. Bakteri barındırmaz. Sağlıklı ve uzun ömürlüdür.
Kullanım Koşulları  Fırına, Ocağa, Buzdolabına girer. Bulaşık Makinesinde yıkanır. 
Ürün Detay Bilgileri

Emaye Süzgeç Kırmızı

Yemek yapmayı seven herkes bilir ki süzgeçler çok yönlü kullanılan ve bizlere kolaylık sağlayan ürünlerdir. Ancak piyasada birbirinin aynısı, kalitesiz ve plastik olarak pek çok süzgeç ürünü bulunur. Bu ürünler sizin sağlığınızdan tutun da yemek yapma motivasyonunuza dek pek çok şeyi etkiler.

Dedemin Emayeleri sizlere özel olarak hazırlanan pek çok emaye ürün sunar. Her biri özenle üretilmiş ve birbirinden özel tasarımlara sahip vintage begonvila emaye ürünlerimiz sizlerin beğenisi ve zevkleri düşünülerek oluşturulmuş, kaliteli ve zevkli dokunuşlardan meydana gelmiştir. Dedemin Emayeleri ile harika tasarımlara sahip pek çok seçeneğe erişebilmeniz, ürünlerimiz içerisinden kendi setlerinizi oluşturabilmeniz mümkündür. Dedemin Emayeleri vintage serisi içerisinde yer alan süzgeç 22 cm hem yemek yapma motivasyonunuzu arttıracak hem de mutfaklarınıza bambaşka bir hava getirecek.

Neden Emaye Süzgeç Kullanmalısınız?

Emaye ürünler her zaman özel ve farklı olmuştur. Ancak emaye ürünlerin bu kadar sevilmesinin en önemli nedeni hijyenik olmalarıdır. Emaye süzgeç Vintage paslanmaz çelik kullanılarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimizde kullanılan boyalar gıda teması ile uyumlu olmakla birlikte elde yıkamak içindir. Ürününüzü elde yıkadığınız sürece renklerinde bir değişme olmayacaktır.

Silisyum, soda, boraks, kurşun oksit, potasyum hidroksit ve renk verici metal adı verilen oksitlerin özel olarak eritilmesiyle üretilen bu ürünler, kaplanacak olan metalle buluşmakta ve daha sonra da yaklaşık 900 derecelik fırınlarda özel olarak pişirilmektedir. Emaye süzgeç antibakteriyel olmasından dolayı mutfaklarda sevilerek kullanılan ürünler olmuştur. Modası hiç geçmeyen, zamansız bir parça olarak yıllardır yerini korur. Ayrıca emaye yüzeyinin pürüzsüz olmasından dolayı çok kolay yıkanmakta pek çok açıdan sizlere fayda sağlamaktadır. Süzgeç vintage 22 cm ürününü ultraviyole ışınlara olan dayanıklılığı sayesinde renkleri solmadan yıllarca muhafaza edebilirsiniz.

Süzgeçlerinizi Değiştirin

 

Emaye süzgeçler hem çok sağlıklı hem de çok şık ürünler olmalarından dolayı her zaman dikkat çeker. Gıda ile temas eden ürünlerin kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması çok önemlidir. Dedemin Emayeleri tarafından özenle hazırlanan ve herkes tarafından çok sevilen emaye vintage süzgeç tüm yemek yapma alışkınlıklarınızı değiştirecek!

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR