ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

İNDİRİMLİ EMAYE

Dedemin Emayeleri, birbirinden özel ve şık emayeleri siz severleriyle buluşturuyor. Birbirinden farklı tarzlara sahip, özel olarak hazırlanan ve üretimi gerçekleştirilen, birinci kalitedeki ürünlerimiz sizleri bekliyor. Web sitemiz üzerinden temin edebileceğiniz emayelerimiz evlerinde fark yaratmak isteyenler için sizlerle. Üstelik indirimli emaye kategorimiz üzerinden erişebileceğiniz birbirinden uygun fiyatlı ve şık ürünlerimize ulaşmak şimdi çok daha kolay.

Neden Emaye Kullanmalısınız?

Emaye ürünler, antibakteriyel olmalarından dolayı mutfaklarda sevilerek kullanılan ürünler olmuştur. Modası hiç geçmeyen, zamansız parçalar olarak yıllardır yerini korur. Ayrıca emaye yüzeyinin pürüzsüz olmasından dolayı çok kolay yıkanması, pek çok açıdan sizlere fayda sağlar. Emaye yüzeyinde yer alan katman hızlı ısı alışverişi sağlar ve bu nedenle çok kullanışlıdır. Buzdolabında ve dondurucu da dahi rahatlıkla kullanabilir, ultraviyole ışınlara olan dayanıklılığı sayesinde renkleri solmadan yıllarca korunabilir.

Mutfaklarınıza Şık Bir Dokunuş 

Emay ile kaplanmış olan anlamına gelen emaye, kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş, cam görünüşe sahip katı bir maddedir. Silisyum, soda, boraks, kurşun oksit, potasyum hidroksit ve renk verici metal adı verilen oksitlerin özel olarak eritilmesiyle üretilen bu ürünler, kaplanacak olan metalle buluşmakta ve daha sonra da yaklaşık 900 derecelik fırınlarda özel olarak pişirilmektedir. Dedemin Emayeleri olarak sizlere sunduğumuz vintage emaye ürünlerimizin her biri özenle üretilmekte ve siz emaye severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Avantajlı Emaye Fırsatı

Dedemin Emayeleri sizlere el boyama, paslanmaz çelik, özel setler gibi pek çok emaye ürün sunar. Her biri özenle üretilmiş ve birbirinden özel tasarımlara sahip ürünlerimizi tek tek almak istememeniz durumunda avantajlı setlerimizi de seçebilmeniz mümkündür. 

İndirimli emaye ürünlerimizin her biri sizlerin beğenisi ve zevkleri düşünülerek oluşturulmuş, kaliteli ve zevkli parçalardan meydana gelmiştir. İster çay seti, ister sürahi bardak seti, ister kâseli setler ya da baharatlık setleri gibi pek çok seçeneğe uygun fiyatlar ile erişebilmeniz, çok daha az ödeyerek çok daha fazla ürün alma fırsatı ile kendi koleksiyonlarınızı oluşturabilmeniz mümkündür.

Sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğiniz indirimli emaye ürünleri yıllar boyu unutulmayacak bir hediye olarak kalacaktır. Ev hediyesi olarak da seçebileceğiniz bu emaye ürünlerimiz gerek kaliteli olması gerekse tasarımları düşünüldüğünde kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak sizlerle buluşuyor. Siz de indirimli ürünlerimizi inceleyebilir ve sitemiz üzerinden uygun fiyatlar ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR