GELENEKSEL SERİ

Dedemin Emayeleri, birbirinden özel ve şık emayeleri siz severleriyle buluşturuyor. Birbirinden farklı tarzlara sahip, özel olarak hazırlanan ve üretimi gerçekleştirilen, birinci kalitedeki ürünlerimiz sizleri bekliyor. Web sitemiz üzerinden temin edebileceğiniz emayelerimiz geleneksel dokunuşlar ile evlerinde fark yaratmak isteyenler için sizlerle.

İster çaydanlık seti, ister kâseli setler ister kahvaltı setleri gibi pek çok seçeneğe erişebilmeniz, birbirinden özel kordonlu emaye ürünlerimiz ile kendi setlerinizi oluşturabilmeniz mümkündür. Dilerseniz sizler için hazırladığımız setlerimizi inceleyebilir ve çok daha uygun fiyatlarla emayelerinize sahip olabilirsiniz.

Mutfaklarınıza Geleneksel Seri ile Şık Bir Dokunuş 

Emay ile kaplanmış olan anlamına gelen emaye, kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş, cam görünüşe sahip katı bir maddedir. Silisyum, soda, boraks, kurşun oksit, potasyum hidroksit ve renk verici metal adı verilen oksitlerin özel olarak eritilmesiyle üretilen bu ürünler, kaplanacak olan metalle buluşmakta ve daha sonra da yaklaşık 900 derecelik fırınlarda özel olarak pişirilmektedir. Dedemin Emayeleri olarak sizlere sunduğumuz emaye ürünlerimizin her biri özenle üretilmekte ve siz emaye severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Dedemin Emayeleri sizlere birbirinden şık emaye ürünler sunar. Geleneksel emaye serisi, sizler için özel olarak hazırlanan emaye ürünlerinden meydana gelmekte her açıdan siz değerli müşterilerimizin beğenileri düşünülerek sunulmaktadır. Mutfaklarında klasik ürünlerden şaşmayan siz değerli müşterilerimiz bu ürünleri çok sevecek.

Geleneksel Ürünler

Geleneksel seri kategorimiz üzerinden erişebileceğiniz birbirinden şık, geleneksel dokunuşlara sahip ürünlerimiz uygun fiyatları ve yüksek kaliteleri ile sizleri bekliyor.

Her biri özenle üretilmiş ve birbirinden özel tasarımlara sahip geleneksel seri ürünlerimiz, sade, asil ve her daim farklılık arayanlar için üretildi. İster çaydanlık seti, ister kâseli setler ister kahvaltı setleri gibi pek çok seçeneğe erişebilmeniz, kordonlu emaye ürünlerimiz ile kendi setlerinizi oluşturabilmeniz mümkündür.

Her Zamanda Sizin İçin

Emayeler, zamansız olarak kullanılan, her dönemde ve her moda anlayışında dahi sevilerek kullanılan ürünlerdir. Hiçbir zaman modası geçmeyen, her zaman şık ve farklı duran parçalar şimdi geleneksel serisi ile sizlerin beğenisine sunuluyor Dedemin Emayeleri tarafından özel olarak hazırlanan, her biri farklı doku ve zevkte hazırlanmış kordonlu emaye ürünlerimiz kalbinizi ısıtacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR